Mugav ja turvaline kodu

27. apr. 2010 12:09

Elektrivarustusel on täita oluline osa Teie kodu mugavaks ja turvaliseks muutmisel!

Omaenda eramu või puhkemaja ehitamine või remontimine on üks Teie elu suurtest ettevõtmistest. Lõppeesmärgiks on funktsioneeriv kodu, mis pakub Teile valgust, soojust, mõnusat äraolemist ja turvalisust. Hästi kavandatud elektrivarustusel on täita tähtis osa niisuguse tõhusalt toimiva kodu loomisel, mis rahuldab pere kõikide liikmete vajadused ja vastab nende ootustele.

Elekter on palju enamat kui lihtsalt vool. Kodu elektrifitseerimine ei piirdu kaugeltki valgustite, kodumasinate ja saunakütte varustamisega elektrivooluga. Elektri abiga Te ühtlasi muudate oma kodu õdusalt soojaks, kaitsete seda niiskuskahjustuste eest, saate panna sauna kütte pelgalt mobiiltelefonisõnumiga, hoiate välistrepi jää- ja lumevabana ning teete veel palju muudki.

Prognoosige oma perekonna tulevasi vajadusi. Kodu elektrivarustust kavandades on soovitatav mõelda ka tulevikule ning ennustada ette pere tulevasi vajadusi ja soove. Kodu ehitamise ajal on kõikide elektrivarustuslahenduste teostamine märksa kergem ja odavam kui neid hiljem lisades. Juba ainuüksi seetõttu on kasulik koostada elektriprojekt võimalikult hästi. Korralikult kavandatud ja teostatud elektrivarustus tõstab Teie kodu väärtust.

Eelmiselt lehelt leiate artiklid kus esitatakse näpunäiteid ja soovitusi maja üksikute tubade ja ruumide elektrifitseerimiseks. Tutvuge nendega ja mõelge järele, milliseid elektrilahendusi Te oma koju soovite. Et aidata Teil oma kodu elektrivarustust kavandada, oleme lisaks käesolevale infole koostanud spetsiaalsed kavandamisjuhised, kuhu te saate üksikute tubade ja ruumide kaupa üles märkida soovitud elektrilahendused. Lõpliku elektriprojekti koostab küll selle ala asjatundja, aga kõnealuse joonise abiga Te saate tagada, et arvesse võetakse kõiki Teie soovitud elektrilahendusi.

Kavandamisjuhiste vihiku saate eraldi välja printida siit:

Projekteerimisjuhised “Kodu_elektrivajadused

AS ENSTO ELEKTER,  Relika Roomet